Внутрішній дизайн будинків: секрети створення затишного простору

Внутрішній дизайн будинків: секрети створення затишного простору

Власний дім – це мрія багатьох людей. Але, щоб він дійсно був затишним та комфортним, варто попрацювати над дизайном. Особливо це стосується внутрішнього простору, адже саме тут господарі проводять багато часу. Обираючи дизайн будинків всередині, варто орієнтуватися на дві основні складові: безпеку та комфорт. Допомогти в підборі ідеальних рішень для дому можуть професійні дизайнери. Сьогодні існує безліч технологій, які допоможуть створити зручний та стильний простір в приміщенні. Головне, не боятися експериментувати та слухати поради спеціалістів.

Яким повинен бути внутрішній дизайн будинків

Приватний будинок – це великий простір для фантазії. Тут є окремі зони з різним призначенням, приміщення різної форми та розміру та велика кількість комунікацій, на які варто звернути увагу. При створені дизайну, дуже важливо нічого не пропустити. Краще починати оздоблення одразу після будівництва чи ремонту та втілювати задумане чітко по плану. Концепцію можна створити самостійно, але популярністю користується професійний дизайн будинків всередині від NewStroy, який виконується у відповідності до стандартів.

При розробці проектів важливо враховувати основні фактори, а саме:

 • безпека та відповідність вимогам;

 • зручність та комфорт для всіх жителів будинку;

 • стилізованість та концепція оздоблення;

 • функціональність меблів, техніки та дрібних деталей інтер’єру;

 • екологічність матеріалів.

Також дуже важливо враховувати власні побажання. Краще зрозуміти, що саме хочеться бачити в будинку, допомагає візуалізація. Її створюють за допомогою сучасної техніки. Професійна допомога втілить в життя самі сміливі рішення та бажання.

Як створюється професійний дизайн будинків

Всередині щойно побудованого дому пусто, тому є можливість робити все з нуля. Щоб нічого важливого не пропустити, врахувати всі моменти та зробити житло максимально комфортним для себе, варто розробити детальний проект. Без належної освіти та підготовки зробити це доволі важко. Саме тому краще замовити послуги спеціалістів. Професійний дизайнер завжди працює за схемою, а саме:

 1. Чітко вимірює параметри кожної кімнати, враховує розміщення вікон, дверей комунікацій, сходів тощо.

 2. Переносить заміри на креслення. На цьому етапі приймаються побажання клієнта, можна змінювати концепцію, добавляти щось нове.

 3. Візуалізує розробку в форматі 3D. Це унікальна можливість чітко та просторово розглянути дизайн, зрозуміти, як це буде в реальності, внести свої корективи.

 4. Замовлення матеріалів, меблів, предметів оздоблення тощо. На цьому етапі вдається зекономити, адже дизайнер може точно розрахувати необхідну кількість і не буде залишків.

 5. Втілення розробки в життя. Чітко розроблені плани та схеми дозволяють максимально пришвидшити процес оформлення дизайну.

Професіонали завжди пропонують декілька варіантів. Є можливість обрати той, який ідеально підійде для кожного приміщення. Можуть запропонувати типові рішення чи прийняти індивідуальне замовлення. Головне – всі побажання клієнта втілюються в життя. При цьому враховуються стандарти та пропонуються перевірені рішення.

Поради, як створити ідеальний внутрішній дизайн

Внутрішнє оформлення кімнат в будинку залежить від багатьох факторів. По-перше, треба враховувати призначення кімнати. По-друге, вік мешканців та їх кількість. По-третє, особисті побажання, адже дуже важливо, щоб в домі було затишно та комфортно. Є багато сучасних дизайнерських рішень та технологій, на які варто звернути увагу. Спеціалісти дають кілька порад, як зробити так, щоб будинок дійсно був зручним для всіх.

 1. Враховуйте функціональність кожного елементу, не потрібно нагромаджувати простір зайвими речами, вони з часом будуть тільки заважати.

 2. Обирайте мінімалізм у всьому: меблі, декор, наповнення дому. Ця філософія зараз дуже популярна, вона дозволяє використовувати простір максимально раціонально. 

 3. Використання природніх матеріалів – це дуже правильне та розумне рішення. По-перше, вони безпечні для людей, виглядають дуже стильно та підкреслюють особливості концепції. По-друге, це дозволяє здійснювати таку важливу природоохоронну функцію.

 4. В якості декору обирайте речі, які не потребують особливого догляду. Ідеально підходить каміння, картини, декоративні каміни. Такі речі з часом не втрачають свого вигляду.

 5. Особлива увага на освітлення. Воно має бути повним та максимально комфортним. Дуже добре, коли поєднується природнє світло зі штучним. Щоб забезпечити це, варто обирати великі вікна та встановлювати освітлення в кількох точках, а не тільки на стелі.

 6. Обираючи речі та меблі, варто дотримуватися однієї стильової та кольорової гами. Виглядає такий дизайн продуманим, жити в приміщенні затишно та комфортно.

Завжди можна скористатися послугами спеціалістів, щоб підібрати свій ідеальний стиль оформлення інтер’єру. Дизайнери компанії NewStroy, допоможуть створити затишне середовище в будинку за розумні гроші.